В Amnesty International вимагають захисту для правозахисників

Фото: Amnesty International
Фото: Amnesty International

У 2016 році в світі було вбито понад 280 осіб за те, що вони боролися за свої права

Правозахисна організація Amnesty International застерігає, що "історичне досягнення" - дотримання прав людини - знаходиться під постійною загрозою. Про це повідомляє DW.

Повідомляється, що особливе занепокоєння у правозахисників викликають випадки перевищення влади, часто призводять до смертельного результату. Так, у 2016 році в світі було вбито понад 280 чоловіків і жінок за те, що вони боролися за свої права і права інших людей.

Зазначимо, раніше Amnesty International розкритикувала закон про недержавні організації в Угорщині, а також привітала рішення Єврокомісії відкрити у зв'язку з прийняттям цього закону судове розслідування проти уряду в Будапешті.

Генеральний секретар німецького відділення Amnesty Маркус Беко вважає, що коли правозахисників примушують до мовчання, суспільство занурюється в атмосферу страху. На його думку, уряд Німеччини має добиватися виконання всіма країнами міжнародних зобов'язань, а також посилити міжнародні органи і чітко називати випадки порушень прав людини.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міжнародна неурядова організація Amnesty International звинуватила президента Сирії Башара Асада у злочинах проти людяності.

Правозахисники звинуватили Асада в облозі населених пунктів і примусовому переселенні проживаючих там людей. Крім того, згідно з заявою правозахисників, армія Асада влаштовувала бомбардування обложених територій і блокувала доставку гумдопомоги, через що мирні жителі відчували гостру нестачу продовольства і медикаментів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся