АМКУ дозволив ДПЗКУ отримати контроль над Українською національною стивідорною компанією

Антимонопольний комітету України (АМКУ) надав дозвіл ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" (ДПЗКУ, м. Київ) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ "Українська національна стивідорна компанія" (УНСК, м. Одеса), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства.

Антимонопольний комітету України (АМКУ) надав дозвіл ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" (ДПЗКУ, м. Київ) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ "Українська національна стивідорна компанія" (УНСК, м. Одеса), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України" - національний оператор зернового ринку України, утворений у 2010 р., лідер у сфері зберігання, переробки, перевалки та експорту зернових.

ТОВ "Українська національна стивідорна компанія" утворена в 2001 р. на базі ППК-6 (14 причал) Одеського порту. В даний час компанія обробляє на своєму причалі судна з осадкою до 10 м і довжиною до 250 м. Комплекс оснащений портальними кранами вантажопідйомністю від 5 до 16 т. Площа відкритих складів становить 20 тис. кв. м., площа критого чотириповерхового складу становить 10,5 тис. кв. м.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся