ua en ru

АМКУ оштрафував низку комунальних підприємств Дніпропетровської обл. за антиконкурентні дії.

Дніпропетровське обласне відділення Антимонопольного комітету оштрафувало КП "Міськзеленбуд Дніпропетровської міської ради", ТОВ "Автоматичні системи поливу та обладнання" та ПП "Комунальник" загалом на 15 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Як встановило відділення, суб'єкти господарювання узгодили тендерні пропозиції під час проведення управлінням комунального господарства Дніпропетровської міської ради торгів із закупівлі послуг із утримання зелених насаджень у межах міста.

Крім того, обласне відділення оштрафувало ФОП Буренко М.Г., ФОП Волосянко В.Д. та ФОП Більченко Р.В. загалом на 9 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів. Підприємці узгодили тендерні пропозиції під час проведення виконкомом Жовтоводської міської ради торгів із будівництва системи автономного теплопостачання у дошкільному навчальному закладі № 32 у місті Жовті Води. Підприємці визнали порушення та зобов'язалися сплатити штраф до державного бюджету.