Американська Koch Industries має намір придбати виробника електроніки Molex за 7,2 млрд дол

Американська торгова компанія Koch Industries має намір придбати американську компанію - виробника електронних компонентів Molex за 7,2 млрд дол. Відповідна домовленість була досягнута між двома компаніями, говориться в релізі, опублікованому Koch Industries.

Koch Industries заплатить за кожну акцію Molex 38,5 дол. Після завершення операції Molex стане автономним підрозділом Koch Industries і буде управлятися нинішнім менеджментом компанії.

Операція була схвалена радами директорів обох компаній. Molex, історія якої налічує 75 років, після приєднання збереже не лише своє ім'я, але і штаб-квартиру в г.Лиль, штату Іллінойс.

Koch Industries була заснована в 1940 р. Штаб-квартира компанії знаходиться в г.Вичита, штат Канзас. Її підрозділи займаються торгівлею, виробництвом та інвестиціями. Так, зокрема, компанія працює з продуктами нафтової та хімічної промисловості, полімерами, мінералами, добривами та іншими.

olex - американський виробник електроніки, в основному роз'ємів і сполучних проводів, заснований в 1938 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся