Олексій Євлах амністований в результаті плідної співпраці зі слідством

Субота 29 жовтня 2011 11:44

Екс-голова земельної комісії Київради і права рука Олеся Довгого Олексій Євлах потрапив під дію закону України про амністію 2011 р. в результаті плідної співпраці із слідством. Про це пише "Дзеркало тижня. Україна".
Одна з ключових фігур в Київраді, через яку команда Леоніда Черновецького реалізовувала свої земельні махінації, нібито назвав, хто, де, скільки і на яких підставах отримував землі в столиці, забезпечивши слідству достатньо широкий фронт робіт.
Як відомо, Євлах був затриманий в Німеччині і екстрадований до України 20 червня 2011 року. Відносно нього було заведено кримінальну справу за ст. 366 ч. 2 КК. Мова йшла про підробку документів службовою особою, що привело до тяжких наслідків. За інформацією джерела в Генпрокуратурі, справою Євлаха займалася СБУ.
Цікаво, що закон про амністію, який фактично врятував Євлаха, був ухвалений за п'ять днів до затримання екс-голови земельної комісії - 15 червня 2011 року. Проте, як уточнює джерело на Банковій, він навряд чи писався під Євлаха або ще когось, "тому що документ фактично скопіював статті попередніх подібних законів. У нього не додався жодного нового складу злочину. В результаті ж 10 тис. осіб було амністовано і близько 3-4 тисяч вийшли на свободу. До цього два з половиною роки при Президентові Ющенку амністії не оголошувалися".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся