Олександр Янукович проведе корпоративну реструктуризацію

Акціонер Групи компаній "МАКО", Олександр Янукович, прийняв рішення про проведення корпоративної реструктуризації. Про це повідомляє департамент зв'язків з громадськістю ПАТ "МАКО ХОЛДІНГ".

За словами Януковича, основними цілями реструктуризації є консолідація та структурування активів, поліпшення корпоративного управління та підвищення інвестиційної привабливості Групи. Крім того, реструктуризація дозволить підвищити рівень прозорості та відкритості інформації про активи і діяльності Групи.

При проведенні реструктуризації планується запровадити кращі світові практики побудови та управління бізнесом. З цією метою до проекту реструктуризації будуть залучені міжнародні консалтингові компанії, що мають великий досвід проведення подібних проектів - PricewaterhouseCoopers і Ernst&Young. Зазначені компанії були обрані за результатами проведеного тендеру, в якому також брали участь такі авторитетні консалтингові та юридичні компанії, як Baker&McKenzie, Deloitte, KPMG і BDO.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся