Аграрний фонд України протягом 2011 р. закупив 862 т зернових культур, - Кваша

Аграрний фонд України протягом 2011 р. закупив 862 тонн зернових культур. Про це в ході прес-конференції повідомив директор департаменту розвитку аграрного ринку Міністерства аграрної політики і продовольства Сергій Кваша, передає кореспондент РБК-Україна.
"Аграрний фонд в цьому році шляхом форвардних закупівель придбав 862 тонн зерна за доброю ціною. Аграрний фонд продовжує свою діяльність на ринку тваринництва та інших продуктів. Таким чином, аграрний фонд через механізм мінімальних і максимальних цін має можливість виходити на ринок, коли ціни виходять за норми регулювання", - повідомив Кваша.
Він також відзначив, що експорт сільськогосподарської продукції України в країни Євросоюзу за 8 місяців 2011 р. виріс на 5,6%.
"Український експорт традиційно зорієнтований на два сегменти - на країни СНД і європейський ринок. Тенденції за 8 місяців 2011 р. свідчать про підвищення на 5,6% експортної орієнтованості у бік країн Європейського Союзу", - сказав Кваша.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся