African Aura Mining оцінює інвестиції в родовище Putu (Ліберія) в 2,5 млрд дол

Компанія African Aura Mining, одним з акціонерів якої є ВАТ "Сєвєрсталь", оцінює інвестиції в освоєння родовища залізняку Putu в Ліберії, необхідні для початку промислового видобутку, в суму до 2,5 млрд дол., йдеться в повідомленні компанії. "Сєвєрсталь" і African Aura сьогодні оголосили про підписання з урядом Ліберії угоди про освоєння цього родовища, повідомляє РБК.
Угода про освоєння мінеральних ресурсів між "дочкою" "Сєвєрсталі" і урядом Ліберії була підписана 3 вересня 2010 р. і ратифікована парламентом Ліберії 9 вересня 2010 р., повідомила російська компанія. "Северсталь" володіє 61,5% в проекті освоєння Putu, її партнерові - African Aura Mining - належить 38,5%. У свою чергу, "Сєвєрсталь" контролює 3,5% акціонерного капіталу African Aura.
Угода про розробку Putu підписана строком на 25 років і може бути продовжене відповідно до терміну експлуатації родовища. Роялті уряду Ліберії складуть 1,6 млрд дол. протягом перших 20 років експлуатації родовища, мовиться в повідомленні African Aura.
Залізорудне родовище Putu розташоване на сході Ліберії. За підсумками вже проведених геологорозвідувальних робіт його запаси оцінюються в 1,08 млрд т з середнім змістом заліза 37,6%. Плановий обсяг видобутку - 20 млн т магнетитового концентрату на рік. "Сєвєрсталь" вже інвестувала в розвідку родовища і техніко-економічне обгрунтування проекту 30 млн дол. Техніко-економічне обгрунтування має бути завершене до вересня 2012 р.
ВАТ "Сєвєрсталь" - вертикально інтегрований виробник сталі. Активи компанії знаходяться в Росії, в Україні, в Казахстані, Італії, Франції, Сполучених Штатах Америки і в Африці. Акції компанії торгуються в Російській торговій системі (РТС) і на Лондонській фондовій біржі (LSE).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся