В Афінах у ході протесту вчителів поліція застосувала сльозогінний газ
Фото: зіткнення в Греції (GettyImages)
Грецька поліція сьогодні, 17 січня, застосувала сльозогінний газ для розгону демонстрації учителів, які вимагають негайної відмови уряду від прийняття законопроекту, що змінює процедуру прийому на роботу в державний сектор на наступні 3 роки. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на телеканал Skai.
Наголошується, що кілька сотень вчителів пройшли маршем на центральну афінську площа Синтагма до грецького парламенту, де проводять мітинг.
Група з 20 чоловік з червоними прапорами в руках спробувала піднятися по мармурових сходах біля пам'ятника Невідомому солдату до будівлі вищого законодавчого органу, але загони поліцейського спецназу застосували сльозогінний газ і відтіснили демонстрантів вниз.
Нагадаємо, 11 січня грецька поліція також застосувала сльозогінний газ, щоб розігнати сотні протестуючих вчителів.
Також раніше в місті Салоніки (Греція) поліція розігнала протестувальників антиурядових мітингів за допомогою газу.