В аеропорту Алмати проведена екстрена евакуація через розлив ртуті

НовиниНадзвичайні події    03.10.2016 - 08:46
Фото: аеропорт Алмати
Фото: аеропорт Алмати

Через розлив ртуті в аеропорту Алмати було затримано шість рейсів

В аеропорту Алмати (Казахстан) проведена екстрена евакуація пасажирів і персоналу через розлив ртуті. Про це йдеться в повідомленні прес-служби АТ "Міжнародний аеропорт Алмати".

"03.10.2016 року при оформленні рейсу АК Ейр Астана №141, по маршруту Алмати-Тбілісі, у пасажира під час особистого огляду було виявлено ємність з рыдиною схожою на ртуть. На вимогу співробітника авіаційної безпеки щодо необхідності вилучення підозрілої ємності, пасажир, самостійно, без попередження та пояснення, викинув його в урну, в результаті чого стався розлив рідини", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, про подію повідомили керівництву та службі аеропорту, що відповідає за безпеку, служби з НС м. Алмати, а також правоохоронцям.

"Була проведена екстрена евакуація пасажирів і співробітників з будівлі терміналу аеропорту. Співробітниками НС в будівлі пасажирського терміналу проводяться всі необхідні заходи по ліквідації наслідків розливу", - повідомляють у прес-службі аеропорту.

Крім того, через розлив ртуті в аеропорту Алмати було затримано шість рейсів, три внутрішніх і три міжнародні.

 
 

"В даний час робота всіх служб Міжнародного аеропорту Алмати повністю відновлена. Правоохоронними органами ведеться розслідування за даним фактом", - йдеться в повідомленні.

 

В аэропорту присекли провоз одного из самых опасных химических элементов - ртуть. Этот элимент в таких обьемах, крайне опасен. Аэропорт оцеплен. Все эвакуированы. Работает ЧС. Отряд химиков проводит дезактивацию. Ждем фамилии героеев, задержавших опасный на рейсе Алматы-Тбилиси. Задержанный, гражданин Казахстана. Вез более ста миллилитров ртути.

Опубліковано Denis Krivosheyev 2 жовтня 2016 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Алма-Атинській області Казахстану затримано екстремістів, які збиралися викрасти літак для здійснення теракту, аналогічного до атак 11 вересня 2001 року в США.

On Top