ru ua

Аеропорт "Жуляни" в жовтні відкриє тимчасовий термінал для внутрішніх рейсів

Аеропорт "Київ" ("Жуляни") в жовтні 2013 р. відкриє тимчасовий термінал для внутрішніх рейсів. Про це йдеться в повідомленні аеропорту.

Аеропорт "Київ" ("Жуляни") в жовтні 2013 р. відкриє тимчасовий термінал для внутрішніх рейсів. Про це йдеться в повідомленні аеропорту.

Після відкриття нового терміналу D туди будуть переведені всі внутрішні рейси, які зараз обслуговуються у старому терміналі B і новому терміналі А. Пропускна здатність тимчасового Терміналу D до 400 тис людей на приліт/виліт в рік.

Тимчасовий термінал D для внутрішніх рейсів розташований в 50 м від діючого терміналу А для міжнародних рейсів.

У терміналі D площею 3,2 тис. кв. метрів розташуються 12 стійок реєстрації, острів видачі багажу, 5 виходів на посадку, бізнес-зал, каси, 2 ресторани - в залі реєстрації і в чистій зоні

Час відкриття терміналу D - останні числа жовтня 2013 р.

"У подальших планах аеропорту "Київ" будівництво повноцінного терміналу для внутрішніх рейсів, розширення міжнародного терміналу А, будівництво ангарного комплексу і готелю. На данний момент ведуться роботи з розширення паркування на привокзальній площі на 50 машиномісць.

Аеропорт "Київ" ("Жуляни") знаходиться в межах міста за вісім кілометрів від центру і має одну злітно-посадкову смугу. Займає територію площею 265 га. У першій половині 2009 р. була закінчена реконструкція злітно-посадкової смуги і з'явилася можливість приймати більш важкі літаки, такі як Boeing-737 і Aerobus А320. З 11 травня 2009 р. аеропорт почав роботу в цілодобовому режимі.

Читайте також: В аеропорту "Жуляни" літак викотився за межі злітно-посадкової смуги, аеропорт закритий

Аеропорт "Київ" має статус міжнародного. 17 травня 2012 р. відкрито новий термінал "А" з пропускною здатністю 320 пасажирів на годину, який став найбільшим терміналом. Аеропорт знаходиться у комунальній власності міста Києва. Через "Жуляни" здійснюють київські рейси авіакомпанії Wizz Air, "Трансаеро" "Ютейр-Україна".