Аеропорт Домодєдово заявляє, що його енергопостачання здійснює тільки одна підстанція

НовиниНадзвичайні події    27.12.2010 - 21:32

Аеропорт Домодєдово спростовує інформацію про те, що його енергопостачання повністю відновлено, повідомив РБК офіційний представник Домодєдово. За його словами, аеропорт, як і раніше працює на електроенергії від однієї підстанції, друга досі не підключена.
У свою чергу представник ВАТ "Московська об'єднана електромережева компанія" (МОЕСК) пояснив, що аеропорт як об'єкт першорядної важливості забезпечується електроенергією від двох підстанцій, одна з яких є основною, інша - резервною. "Ми підключили основну підстанцію - "Злітна", їм (аеропорту) цього повинно вистачати", - зазначив він.
Раніше представник МОЕСК заявляв про повне відновлення подачі електроенергії в Домодєдово.
За словами пасажирів, які зараз знаходяться в аеропорту, освітлення в залах убоге, не працюють ліфти, ескалатори та стрічки для багажу.
Директор аеропортового комплексу Домодєдово В'ячеслав Некрасов звернувся до Міністерства транспорту, Федеральне агентство повітряного транспорту (Росавіація), уряд Московської області, МНС і ВАТ "МОЕСК" з проханням посприяти відновленню енергопостачання аеропорту. Як повідомляється, всі об'єкти, забезпечені по першій особливої категорії надійності (на них встановлено додаткові автономні джерела), працювали і працюють без збоїв. Експлуатаційні служби аеропорту намагаються відновити роботу об'єктів інфраструктури автономними джерелами. На даний момент 50 генераторних установок забезпечують стратегічні об'єкти життєдіяльності. Як повідомляється, в штатному режимі електропостачання об'єктів інфраструктури аеропорту повинно забезпечуватися двома незалежними джерелами - ПС-425 "Яковлеве" та ПС-663 "Злітна" ВАТ "МОЕСК". Згідно з дозволом на відбирає потужність, московський аеропорт Домодєдово споживає 23 МВт на годину."Зараз аеропорт Домодєдово отримує всього 10,250 МВт на годину", - йдеться у листі В.Некрасова.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top