Адміністрація Путіна вимагає від бойовиків активізації пропаганди на Донбасі, - ІС

НовиниНадзвичайні події    18.04.2017 - 10:27
Фото: Дмитро Тимчук
Фото: Дмитро Тимчук

Для реалізації даної задачі очікується прибуття найближчим часом в Донецьк і Луганськ додаткових груп "фахівців" з РФ

Російські куратори бойовиків на Донбасі повідомили про вимогу адміністрації президента Російської Федерації щодо активізації цілеспрямованої інформаційно-пропагандистської роботи на підконтрольних Україні територіях. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив лідер групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Російські куратори в "адміністраціях глав" ДНР і ЛНР повідомили про вимогу адміністрації президента РФ щодо активізації цілеспрямованої інформаційно-пропагандистської роботи на підконтрольних Україні територіях (насамперед - з цільовою аудиторією в Донецькій і Луганській областях), з використанням підконтрольних бойовикам ЗМІ, соцмереж, агентури на прифронтових територіях", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, серед пріоритетних тем - успіхи і досягнення в реалізації "Гуманітарної програми з возз'єднання народу Донбасу", негативна соціально-економічна ситуація на підконтрольній Києву території, "зростання невдоволення серед українських військових діями свого командування".

"З метою реалізації даної задачі очікується прибуття найближчим часом в Донецьк і Луганськ додаткових груп "фахівців" з РФ", - повідомляє Тимчук.

 

Оперативні дані групи ІС протягом останніх 3-х діб рух вантажного транспорту і переміщення військової техніки ...

Опубліковано Dmitry Tymchuk 17 квітня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованих районах Донецької області спостерігаються затримки із соціальними виплатами.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top