АБР виділив Таджикистану грант на 45 млн дол. для проведення реформ в економіці та на підтримку соціального сектору

Азіатський банк розвитку (АБР) виділив Таджикистану грант обсягом 45 млн дол. для проведення низки реформ в економіці та на підтримку соціального сектора, повідомило в четвер таджицьке представництво банку. Виконавцями проектів, що фінансуються з коштів гранту, стануть міністерство фінансів, міністерство праці і соцзахисту та податковий комітет республіки, передає "Сіньхуа".
"Допомога АБР дозволить уряду реалізувати необхідні реформи в сфері податкової політики та адміністрування, соціального захисту та управління державними фінансами, а також забезпечить кошти для включення важливих соціальних витрат до бюджетів 2011-2012 рр.", - наводяться в повідомленні слова постійного представника АБР у Таджикистані Джоджі Токеші.
Передбачувані для фінансування проекти будуть спрямовані на підвищення прозорості та ефективності держвидатків за допомогою реалізації нового "Закону про внутрішній аудит у державному секторі" та прийняття та реалізації "Закону про державні фінанси" в рамках "Середньострокової програми витрат з щорічним бюджетним процесом".
Програми, підтримувані цим грантом, будуть працювати до квітня 2013 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся