О.Кудрін: Дефіцит бюджету РФ за підсумками 2010 р. складе 4,3% від ВВП

Дефіцит федерального бюджету РФ за підсумками 2010 р. складе 4,3% від ВВП. Таку оцінку озвучив віце-прем'єр, міністр фінансів РФ Олексій Кудрін в ході робочої зустрічі з прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним, передає РБК з посиланням на повідомлення прес-служби уряду РФ.
"У цьому році збільшення додаткових доходів дозволить знизити дефіцит з останньої нашої оцінки 4,6% приблизно до 4,3%. Але, тим не менш, він буде поки що залишатися досить високим", - відзначив О.Кудрін.
На думку О.Кудріна, більш сприятливий прогноз дефіциту бюджету Мінекономрозвитку (3,5-3,8% від ВВП за підсумками 2010 р.) помилковий. "Ми навіть думали, що це буде 5,3%. З урахуванням надходження доходів, це ближче до 5%, але з урахуванням того, що міністерства і відомства дадуть економію або не використовують всі засоби - ми оцінюємо приблизно на 180 млрд руб. ( 5 млрд 843 млн дол.) від сумарного, - ці всі заходи дають оцінку 4,3%", - пояснив свою позицію О.Кудрін. За його словами, додаткові доходи федерального бюджету в 2010 р. складуть 225 млрд крб. (7 млрд 304 млн дол.).
Який з прогнозів виявиться вірним, покаже час, зазначив В.Путін. "Давайте подивимося за результатами вашої дискусії з колегами: хто у нас краще - Міністерство фінансів або Міністерство економічного розвитку. Хто точніше вважає", - заявив прем'єр-міністр. Нагадаємо, 16 грудня 2010 р. В.Путін у прямому ефірі спеціальної програми "Розмова з Володимиром Путіним. Продовження" повідомив, що дефіцит федерального бюджету РФ в 2010 р. складе 3,5-3,8% від ВВП.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся