А.Клюєв доручив вжити заходи із попередження пожеж на складах боєприпасів у Лозовій і прискорити їх утилізацію

У зв'язку із підвищенням температури перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв дав доручення відповідним міністерствам і відомствам забезпечити проведення профілактичних робіт із недопущення повторення катастрофи на складах боєприпасів у Лозовій. Про це повідомляє прес-служба А.Клюєва.

"Краще вжити профілактичні заходи, ніж потім врятовувати життя і знову евакуювати тисячі громадян", - заявив А.Клюєв на засіданні урядового комітету з питань розвитку галузей економіки.

"З цими речами жартувати не можна - вже в червні середня температура трималася вище 30 градусів, і за всіма прогнозами до кінця літа очікується ще більша спека", - заявив перший віце-прем'єр.

За його словами, необхідно прискорити утилізацію боєприпасів.

Як відомо, схожі катастрофи сталися в 2004, 2005 і 2006 роках на артилерійських складах в Новобогданівці (Запорізька область) і в 2008 році - у Лозовій (Харківська область).

А.Клюєв також доручив Міністерству із надзвичайних ситуацій вжити системні заходи по всій країні щодо запобігання пожежам, небезпека яких різко підвищилася через високі температури.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся