О.Єфремов: До закону про держбюджет на 2011 р. будуть вноситися зміни за необхідності

До закону про державний бюджет на наступний рік будуть вноситися зміни по мірі необхідності. Про це заявив у кулуарах Верховної Ради (ВР) голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.
"Будь-який документ, який приймається, особливо фінансовий, не має якогось статичного характеру. Він обумовлює те, що зі зміною ситуації у суспільстві він може мінятися. Тому якщо виникнуть питання, і необхідно буде внести необхідні корективи, то це в силах зробити парламенту: Кабмін (Кабінет міністрів України) подає відповідну пропозицію, і ми відкоригуємо це питання. Але головне , що ми маємо чіткі економічні параметри, які визначають розвиток нашої держави на наступний рік", - зазначив О.Єфремов.
Він додав, що за основними бюджетними параметрами, які визначають соціальну складову бюджету, зменшення, порівняно з поточним роком, не відбудеться. "Все буде профінансовано з урахуванням інфляційних процесів, що відбулися в поточному році", - підкреслив народний депутат.
Говорячи про обслуговування боргових зобов'язань, О.Єфремов відмітив, що в окремі місяці необхідно буде виплачувати до 10 млрд грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся