Понад 70% українців мають сумніви в чесності і порядності оточення Зеленського

Київ, Середа 15 липня 2020 14:04
Понад 70% українців мають сумніви в чесності і порядності оточення Зеленського
Фото: Володимир Зеленський (Віталій Носач, РБК-Україна)

Українці в цілому вважають Зеленського порядною людиною, на відміну від його команди

На початку липня 2020 року три чверті українців (73,3%) мають сумніви в чесності і порядності оточення Володимира Зеленського. До самого президента в цілому ставляться позитивно.

Про це свідчать дані опитування фонду "Демократичні ініціативи" та Центру Разумкова.

За даними опитування, 9,3% респондентів вважають, що і Зеленський, і більшість членів його політичної команди є чесними і порядними людьми.

Ще 40,5% заявили, що Зеленський є чесною і порядною людиною, але про більшість членів його політичної команди цього не можна сказати.

Крім того, 32,8% українців вважають, що ані Зеленський, ані більшість членів його політичної команди не є чесними і порядними людьми.

Понад 70% українців мають сумніви в чесності і порядності оточення Зеленського

Дослідження проведене Центром Разумкова спільно з фондом "Демократичні ініціативи" з 3 по 9 липня 2020 року методом інтерв’ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондентів. Було опитано 2022 респондентів по всій Україні за виключенням окупованих Росією територій. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Відзначимо, за даними опитування Центру Разумкова, якби дострокові вибори до Верховної ради пройшли на початку липня 2020 року, то 5%-вий бар'єр подолали б чотири партії.

Нагадаємо, за даними опитування Центру Разумкова, якби на початку липня 2020 року відбувалися президентські вибори, найбільше голосів здобув би Володимир Зеленський. Чинного президента підтримують (37%).

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся