Двадцять шість партій повинні подати звіт зовнішнього аудиту до 9 лютого 2017, - Корчак

НовиниПолітика    29.11.2016 - 11:46
Фото: Наталія Корчак
Фото: Наталія Корчак

Агентство рекомендує партіям 9 аудиторських фірм

Голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак заявила про необхідність подачі 26 політичними партіями звітів незалежного фінансового зовнішнього аудиту до 9 лютого 2017 року. Про це вона написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Незалежний фінансовий аудит політичних партій - новація українського законодавства і проходити його в 2017 році зобов'язані ті вітчизняні політичні сили, які отримали в цьому році державне фінансування або брали участь в проміжних виборах 2016 року в Верховну Раду в 7 мажоритарних округах. А це 26 партій", - зазначила голова НАЗК.

Так, агентство рекомендує партіям 9 аудиторських фірм, які можуть проводити незалежний фінансовий аудит звітності про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру партій.

"Це ті фірми, які відповідають законодавчим критеріям... мають всі необхідні підтверджуючі документи про відповідність цим критеріям і згодні провести цю "пекельну" роботу. Побачити першопрохідців партійного аудиту можна на сайті Нацагентства (перелік не є вичерпним, він доповнюється)", - повідомила Корчак.

При цьому вона зазначила, що політичні партії мають право залучати до проведення аудиту будь-які інші аудиторські фірми, про яких агентство не має інформації, проте вони повинні повністю  мають відповідати критеріям законодавства.

"Згідно з виписаною законодавцем нормою, звіт незалежного зовнішнього аудиту разом з внутрішнім аудитом, щоквартальним звітом (за IV квартал 2016) і річним звітом за 2016 рік політична партія має подати в НАЗК до 9 лютого 2017 року", - підсумувала Корчак.

 

Незалежний фінансовий аудит політичниx партій - новація українського законодавства, і проходити його у 2017 р зобов’я...

Опубліковано Корчак Наталією 28 листопад 2016 р.

Нагадаємо, на засіданні НАЗК був затверджений план заходів щодо запобігання корупції.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top