Більше 200 млн людей загинуть через забруднення повітря до 2060, - ОЕСР

НовиниСуспільство    16.08.2016 - 13:59
Фото: аналітики прогнозують загибель понад 200 млн осіб від брудного повітря
Фото: аналітики прогнозують загибель понад 200 млн осіб від брудного повітря

Найбільш вразливим вважають населення Індії, Китаю, а також Східної Європи

В найближчі 45 років більше 200 млн людей у світі загинуть через забруднення повітря, передає Market Watch з посиланням на доповідь Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Повідомляється, що, згідно з підрахунками ОЕСР, забруднення атмосферного повітря викликатиме від 6 до 9 млн передчасних смертей щорічно до 2060 року в порівнянні з 3 млн в 2010 році, що дорівнює смерті однієї людини кожні 4-5 секунд.


"В загальній кількості понад 200 млн осіб передчасно помруть в наступні 45 років внаслідок забруднення повітря", - йдеться в доповіді.

ОЕСР прогнозує, що до 2060 року щорічна кількість захворювань бронхітом дітей у віці 6-12 років зросте до 36 млн - в три рази в порівнянні з нинішніми показниками. Серед дорослих ця цифра збільшиться до 10 млн в рік.

Проблеми зі здоров'ям населення будуть зосереджені переважно в Китаї та Індії. Смертність також може досягти високого рівня в країнах Східної Європи, Кавказького регіону та інших частинах Азії, таких як Південна Корея, де літнє населення дуже вразливе до забруднення повітря.

Нагадаємо, раніше вчені виявили джерела забруднення повітря невідомого походження.

On Top