Майже 160 пунктів пропуску в Україні підключені до баз Інтерполу

Майже 160 пунктів пропуску в Україні підключені до баз Інтерполу
Фото: Інтерпол (dpsu.gov.ua)

Це дозволяє спростити порядок подорожей громадян України до країн Євросоюзу

Майже 160 пунктів пропуску на українському кордоні обладнані системами біометричного контролю та підключені до баз даних Інтерполу. Про це йдеться у повідомленні прес-центру Держприкордонслужби.

"На сьогоднішній день на кордоні майже 160 пунктів пропуску обладнані технічними засобами з функцією біометричного контролю та підключені до баз даних Інтерполу. Також у ході проведеної роботи збільшено кількість робочих місць в усіх пунктах пропуску. І як результат, вже реалізовано 2,3 тисячі інформацій щодо конкретних осіб і транспортних засобів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це дозволяє забезпечувати суттєве спрощення порядку подорожей громадян України до країн Євросоюзу.

"База даних Інтерполу, крім виявлення осіб, які знаходяться в міжнародному розшуку, дозволяє оперативно встановлювати та обмінюватися інформацією про викрадені та втрачені документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство тощо", - зазначає Держприкордонслужба.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що із 1991 року на українському кордоні затримано близько 330 тисяч незаконних та потенційних мігрантів. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся