"За" закон про мови проголосували 11 позафракційних, 1 від НУ-НС і 2 від "Реформ заради майбутнього" і 19 Народної партії, 215 від ПР і КПУ

Вівторок 03 липня 2012 17:15

Прийнятий сьогодні закон про основи державної політики підтримала більшість парламенту - 248 народних депутата з мінімально необхідних 226. Результати голосування оприлюднені на офіційному сайті Верховної Ради України.

З 248 депутатів проект закону у другому читанні підтримали 190 депутатів з Партії регіонів, 1 представник НУ-НС Ігор Палиця, 11 позафракційних (віце-спікер Микола Томенко, перший віце-спікер Адам Мартинюк, Валерій Писаренко, Олександр Буряк, Ігор Воротнюк, Богдан Губський , Сергій Осика, Олег Маліч, Олег Черпіцький, Валерій Шаманов. Олександр Шепелев) і 19 представників Народної партії.

Також закон підтримали 25 представників КПУ і 2 членів фракції "Реформи заради майбутнього" (Євген Константинов і Валерій Гацько).

БЮТБ участі в голосуванні не приймали.

Нагадаємо, Рада прийняла закон про мовну політику. Ініціатором прийняття закону сьогодні став глава фракції ПР Олександр Єфремов.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся