"Південмаш" отримало замовлення на 10 ракет в рамках проекту "Морський старт"

Держпідприємство "Південний машинобудівний завод" отримало замовлення на 10 ракет в рамках проекту "Морський старт", повідомляє РБК з посиланням на департамент маркетингових комунікацій підприємства. У вересні 2011 р. запланований запуск супутника з плавучої платформи "Одіссей". З 1999 р. в рамках програми "Морський старт" здійснено 30 пусків, зокрема 28 успішних.
Для запуску космічних носіїв "Зеніт" з космодрому Байконур розвивається також проект "Наземний старт". За програмою вже проведено 5 пусків ракет-носіїв "Зеніт-3SLБ".
З 2004 м. "Південмаш" спільно з підприємствами Росії модернізує стратегічний носій за програмою "Дніпро" для виведення комунікаційних космічних апаратів. У 2010 р. запущено 3 ракети-носія "Дніпро".
Продовжується робота за Федеральною космічною програмою Росії. У 2011 р. запущено дві ракети-носії "Зеніт-3Ф" з космодрому Байконур. Налагоджена спільна робота з американською компанією Orbital з виготовлення першого ступеня для ракетоносія "Таурус-2". З кінця 2010 р. підприємство відвантажило Orbital два вироби.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся