"Український вибір" заявляє про провокації проти руху

"Український вибір" зазнав чергової атаки "чорних політтехнологів". У Вінниці з'явилися листівки провокаційного змісту, нібито підписані нашим громадським рухом, повідомляє прес-служба "Українського вибору".
"Метою провокаторів було пов'язати наш рух та його лідера з "брудними" інформаційними ресурсами, підірвати у людей довіру до ідей народовладдя, які "Український вибір" відстоює з моменту його створення", - заявляє "Український вибір".

Згідно із заявою, це далеко не поодинокі випадки інформаційних провокацій.

"Влада і опозиція об'єдналися навколо ідеї здачі національних інтересів України своїм європейським патронам. "Український вибір" став їм як кістка в горлі. Їх скооперированные сили дозволяють розігрувати вистави на телевізійних шоу та заповнювати міста України фальшивками. І події останнього часу свідчать, що розкриття цього злочину і покарання реальних винуватців - малоймовірно", - стверджує прес-служба.

"Український вибір" також заявляє, що ні влада, ні опозиція не здатні захистити інтереси України, чи то внутрішня або зовнішня політика, тому що вони фактично непідзвітні громадянам.

"Лише народ з допомогою інструментів прямої демократії здатний забезпечити захист своїх інтересів, домогтися підконтрольності влади, змусити чиновників виконувати свої обов'язки. І "Український вибір" буде боротися за досягнення цієї мети, незважаючи на будь-які провокації", - йдеться в повідомленні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся