ru ua

"Удар" закликав Президента не здійснювати будь-яких кроків, наслідком яких може стати вступ України до МС

Партія "Удар" закликає Президента та уряд не здійснювати будь-яких кроків, які можуть мати наслідком вступ України до Митного союзу Білорусі, Казахстану та Росії. Про це йдеться в заяві партії.

""Удар" підтримує розвиток рівноправних партнерських відносин з країнами-членами Митного союзу, але статутні документи та практика функціонування цього об'єднання протирічать національним інтересам України і становлять загрозу її державному суверенітету", - йдеться в повідомленні партії.

В партії вважають, що під час візиту Президента України Віктора Януковича до Москви існує серйозна небезпека підписання документів, які означатимуть фактичний початок процесу інтеграції Україні до Митного Союзу Білорусі, Казахстану та Росії. "Партія "Удар" звертається до глави держави і заявляє про неприпустимість ухвалення будь-яких кулуарних рішень, які несуть загрозу політичній, економічній та енергетичній незалежності України", - зазначає "Удар".

В "Ударі" вимагають ще до здійснення візиту Президента України до Москви поінформувати Верховну Раду та громадськість щодо переліку та змісту тих документів, які готують до підписання в Москві.

У партії вважають неприпустимим оформлення в ході візиту будь-яких домовленостей, попереднього обговорення яких не відбулося у Верховній Раді. "Партія "Удар" та її парламентська фракція докладуть усіх зусиль, щоб не допустити ухвалення парламентом рішень, які нестимуть загрозу національній безпеці та інтересам української держави", - йдеться в заяві.

"Україна, її народ раз і назавжди обрали європейський шлях розвитку держави і суспільства, пов'язаний у свідомості наших громадян з демократичними цінностями та високими стандартами життя. Саме тому всі відповідальні політичні сили України не повинні обмежуватися загальними деклараціями, а мусять зробити все можливе для послідовної реалізації євроінтеграційного курсу та протидіяти будь-яким "альтернативним" цьому вибору авантюрам, здатним розколоти нашу країну", - заявляють в "Ударі".

Читайте також: Янукович 18 грудня здійснить робочий візит до РФ