ua ru

"Трійка Діалог" має намір створити фонд инвестицій в ринки, що розвиваються

Компанія "Трійка Діалог" має намір розширити лінійку своїх роздрібних ПІФ, створивши фонд інвестицій в ринки, що розвиваються. Окрім акцій країн БРІК фонд купуватиме папери іноземних індексних фондів - ETF, повідомляє РБК daily.

Найближчим часом "Трійка Діалог" направить у ФСФР заявку на реєстрацію нового пайового фонду, який інвестуватиме кошти в папери компаній країн, що розвиваються. Джерело, близьке до групи "Трійка Діалог", повідомив РБК daily, що фонд призначений для роздрібних інвесторів: вартість входу варіюватиметься в межах 30-50 тис. руб. (1-1,5 тис. дол.) Ставка робиться на залучення інвесторів, які хотіли б диверсифікувати свої вкладення, при цьому бажаючи прийняти участь в зростанні ринків Китаю, Бразилії, Індії і Росії.
"Передбачається, що 30-35% активів фонду будуть в російських паперах, а останнє в різних пропорціях може інвестуватися в акції і облігації інших ринків", що розвиваються, - повідомив співрозмовник видання.
За його словами, окрім акцій і облігацій країн БРІК в портфелі фонду також будуть папери іноземних індексних фондів - Exchange Traded Funds (ETF), проте їх сумарна частка не перевищить 40% активів фонду, оскільки цього вимагає російське законодавство. У "Трійці Діалог" вважають, що використання як інструмент ETF дозволить заощадити на експертизі і спростить доступ на локальні ринки. Крім того, структура фонду буде зрозуміліша пайовикам, оскільки ETF практично точно повторюють індекси ринків.