"Сварог Вест Груп" відкрила молочно-товарний комплекс вартістю 45 млн грн у Хмельницькій області

НовиниЕкономіка    05.11.2011 - 16:57

Корпорація "Сварог Вест Груп" відкрила новий молочно-товарний комплекс на 1,2 тис. голів дійного стада в с. Саверці Шепетівського району Хмельницької області, інвестувавши в його будівництво і часткову реконструкцію понад 45 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба корпорації.
Відкриття молочно-товарного комплексу відбулося 4 листопада 2011 року в присутності міністра аграрної політики Миколи Присяжнюка, народного депутата України, голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової і митної політики Віталія Хомутинника, народного депутата України II-VI скликань, громадського і політичного діяча України Сергія Буряка, голови Хмельницької облдержадміністрації Василя Ядухи.
"Розвиток молочного скотарства і, відповідно, будівництво сучасних молочних комплексів з використанням новітніх технологій виробництва молока, таких як в с. Саверці Шепетівського району, є стратегічним напрямком діяльності корпорації "Сварог Вест Груп". Вже сьогодні ми працюємо над наступним проектом з будівництва ферми на 4 тис. голів дійного стада в селі Вишневе Шепетівського району, в яке буде інвестовано понад 100 млн. гривень", - заявив голова правління корпорації "Сварог Вест Груп" Андрій Гордійчук.
За даними директора департаменту тваринництва "Сварог Вест Груп" Анатолія Паляниці, через 4-5 місяців з виходом на повну виробничу потужність молочно-товарного комплексу в с. Саверці корпорація збільшить виробництво молока на 25 тонн - до 75 тонн в добу. За підсумками 2011 року компанія розраховує провести 18 тис. тонн молока з надоєм в 6 тис. кг на голову дійного стада.
У 2012 році "Сварог Вест Груп" має намір провести сертифікацію молока, отриманого в даному молочно-товарному комплексі, на відповідність екологічним та іншим стандартам якості, що дозволяє його використання для виготовлення дитячого харчування.
Корпорація "Сварог Вест Груп" - аграрний холдинг, виробнича діяльність якого ведеться в Хмельницькій і Чернівецькій областях. На сьогодні загальна площа земель в обробці становить 75 тис. га. Основними напрямками діяльності підприємств корпорації є рослинництво, молочне і м'ясне тваринництво, садівництво і овочівництво, а також зберігання продукції (сучасні зерно, овочі- і фруктосховища).

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top