"Реал" вийшов у півфінал Кубка, а "Ліверпуль" влаштував розгром у дербі

Кріштіану Роналду забити не вдалося, але це не завадило "Реалу" вдруге здолати "Еспаньол" з мінімальним рахунком і отримати путівку в 1/2 фіналу. "Ліверпуль" у мерсисайдському дербі розгромив "Евертон", Хуан Мата допоміг "МЮ" здолати "Кардіфф Сіті", а лідер чемпіонату "Арсенал" втратив очки в Саутгемптоні.

Іспанія

"Реал" став першим півфіналістом поточного розіграшу Кубка Іспанії. Здолавши "Еспаньол" і на своєму полі, мадридці взяли верх над каталонцями з загальним рахунком 2:0.

Долю зустрічі вирішив гол Хесе на сьомій хвилині - приборкавши м'яч після дальнього закидання Хабі Алонсо, він холоднокровно відправив снаряд у сітку. Кріштіану Роналду мав безліч моментів, але додати своє ім'я на табло "Сантьяго Бернабеу" не зумів. За 12 хвилин до кінця був видалений Віктор Санчес, і положення гостей стало зовсім безнадійним.

Англія

Шанси "Ліверпуля" на потрапляння у четвірку кращих за підсумками сезону після дербі з "Евертоном" помітно підвищилися. Дубль Деніела Старріджа і точний удар Стівена Джеррарда з "другого поверху" до перерви забезпечили червоним перевагу в три м'ячі. Луїс Суарес в дебюті другого тайму підкараулив помилку Філа Джагьелки і зробив рахунок зовсім непристойним - 4:0! Згодом Старрідж мав прекрасний шанс оформити хет-трик, але змастив пенальті.

Мата в дебютному матчі за "Манчестер Юнайтед" виглядав досить жваво, проте результат у поєдинку з "Кардіфф Сіті" Оле-Гуннара Сульшера зробили перевірені бійці. Іспанець взяв участь у гольовій комбінації на шостій хвилині, коли Антоніо Валенсія влучив у поперечину, а на добиванні першим виявився Робін ван Персі. Другий м'яч на кінець години ефектним дальнім ударом провів Ешлі Янг.

"Арсенал" тим часом поділив очки з "Саутгемтоном" - 2:2. Рахунок відкрили господарі, проте голи Олів'є Жиру і Санті Касорли на початку другого тайму ненадовго вивели "канонірів" вперед. Останнє слово, правда, залишилося за Адамом Лалланой. Гості повинні бути навіть задоволені заробленим очком, адже з 80-ї хвилини вони грали в меншості - червону картку отримав Матьє Фламіні.

В інших матчах вівторка Джонджо Шелві і Чіко принесли "Суонсі" перемогу над "Фулхемом" (2:0), "Крістал Пелес" з мінімальним рахунком здолав "Халл", а "Норвіч" і "Ньюкасл" зіграли по нулях.

Нагадаємо, що раніше "Барселона" і "Ателтико" знову випередили "Реал", а "Мілан" і "Рома" перемогли.