ua en ru

"Правий сектор" готовий розблокувати вул. Грушевського

"Правий сектор" заявляє про готовність сприяти відновленню транспортного сполучення по вул. Грушевського в Києв

"Правий сектор" заявляє про готовність сприяти відновленню транспортного сполучення по вул. Грушевського у Києві. Про це йдеться у заяві об'єднання з посиланням на його лідера Дмитра Яроша.

"Сьогодні, на нашу вимогу, за рішенням судів було звільнено останнього заручника. У зв'язку з цим "Правий сектор " заявляє про готовність сприяти відновленню транспортного сполучення по вул. Грушевського в Києві", - йдеться в заяві.

Також "Правий сектор" вимагає негайного закриття усіх кримінальних справ проти "побратимів".

"У випадку невиконання цієї вимоги у найкоротший термін залишаємо за собою право діяти на власний розсуд", - йдеться у заяві.

Відзначимо, за словами генпрокурора Віктора Пшонки, станом на 13:00 п'ятниці, 14 лютого, в Україні всі раніше заарештовані учасники Євромайдану звільнені з СІЗО.

Нагадаємо, за словами прес-секретаря партії "Свобода" Тараса Косівського, Євромайдан 16 лютого вирішить питання звільнення адмінбудівель.

"Рішення буде озвучено на недільному віче", - підкреслив він.

Раніше прес-служба "Батьківщини" зазначила, що на народному віче 16 лютого буде вирішуватися питання мирного наступу.

У свою чергу Генппрокуратура підкреслила, що правоохоронні органи мають намір розслідувати всі кримінальні провадження відносно активістів Евромайдана, якщо ті не звільнять захоплені будівлі та проїжджу частину до 18 лютого.