"Пирогово" не може показати найбільшу колекцію картин Марії Приймаченко, через відсутність виставкового комплексу, - директор музею

Четвер 28 лютого 2013 19:18

Національний музей народної архітектури та побуту України (Пирогово) - єдиний в світі музей в Україні, в якого немає свого виставкового залу. При цьому, «Пирогово» - найбільший за територією музей в Європі. Про це це під час онлайн-конференції в РБК-Україна повідомив гендиректор музею Дмитро Заруба.

«У нас 80 тис. експонатів не бачать відвідувачі. А серед цих експонатів - найбільша колекція картин Марії Приймаченко. При цьому, умови зберігання експонатів далекі від правильних», - сказав Заруба.

Він зазначив, що в 2012 р. прем'єр-міністр Микола Азаров доручив почати розробку проектної документації та планів фінансування виставкового комплексу.

Дивіться також: Дмитрий Заруба - генеральный директор Национального музея народной архитектуры и быта Украины «Пирогово»

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся