Нереальні ціни на російський газ зроблять нерентабельною роботу української промисловості, - Азаров

П'ятниця 28 жовтня 2011 11:18

Нереальні ціни на російський газ зроблять нерентабельною роботу української промисловості. Таку думку, виступаючи в ході брифінгу Всеукраїнського з'їзду працівників освіти, висловив прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент РБК-Україна.
"Проблема непідйомних цін на газ. У чому полягає ця проблема? Вона полягає в тому, що така ціна на газ робить нерентабельною роботу нашої промисловості. От і все, і це - головна проблема, а своїм другим боком вона б'є по людям, тому що вона змушує піднімати тарифи, ціни, а ми цього не хочемо", - сказав прем'єр.
За його словами, уряд виступає проти того, щоб українські громадяни "нищали", а також розуміє, що зниження купівельної спроможності заважає зростанню економіки.
"Такі непрості проблеми перед нами стоять, проте я думаю, що ми і тут знайдемо вихід, і якщо об'єктивно оцінювати ситуацію в економіці, то вона, в принципі, позитивна. 2011 р. ми закінчимо з ростом (економічних показників). На 2012 р. ми закладаємо також приблизно 5% зростання, а це дозволити нам вирішувати соціальні питання. У тому числі, і підвищення рівня оплати праці вчителів, працівників системи освіти", - відзначив прем'єр.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся