"Народна самооборона" прийняла рішення про приєднання до "Батьківщини"

НовиниПолітика    30.03.2012 - 13:18

Партія "Народна самооборона" (НС) прийняла рішення про приєднання до партії "Батьківщина". Про це йдеться у зверненні лідера НС Юрія Луценка до делегатів з'їзду "Батьківщини", передає кореспондент РБК-Україна.

"Я так часто вживаю слово "разом", що час сказати головне. Як лідер "Народної самооборони" я тут і тепер заявляю про приєднання до партії "Батьківщина". Вірю, що шлях об'єднання - це шлях до перемоги. Маю на увазі перемогу передовсім не партійну, а перемогу здорового глузду. Перемогу правди, перемогу України та її народу", - йдеться у зверненні.

Луценко також наголосив на необхідності "об'єднання в єдину команду демократів "Батьківщини", "Фронту змін", "УДАР" та інших опозиційних партій Комітету опору диктатури, очищення партійних рядів". "Висунення єдиного списку кандидатів у депутати, узгодженого не тільки з партійними штабами, але - головно - з виборцями. Розробка спільної програми євроремонту України із конкретним планом реформи правосуддя, податкової системи, антимонопольної політики та прозорості використання державних ресурсів", - додав він.

"Скажу відверто: недопустимо, щоб вся виборча кампанія йшла лише під знаком звільнення Тимошенко та Луценка. Вона має йти під гаслом звільнення України", - підкреслив Луценко.

"(Потрібне) оприлюднення узгоджених єдиних кандидатур на посади київського мера, спікера парламенту, глави демократичного уряду і майбутнього Президента України", - також заявив лідер НС.

Слід додати, що лист Луценка з Лук'янівського СІЗО на з'їзді "Батьківщини" зачитав його брат Сергій.

Зазначимо, у зверненні лідера Європейської народної партії Вільфреда Мартенса до з'їзду "Батьківщини" сказано, що переговори між ЄС та Україною зайшли у глухий кут.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top