"Нафтогаз" та єгипетська "Генеральна нафтова корпорація" створили спільне підприємство

Понеділок 18 квітня 2011 13:13

"Нафтогаз" та єгипетська "Генеральна нафтова корпорація" створили спільне підприємство. Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

НАК "Нафтогаз України" на 10 квітня 2011 р. видобула понад 360 тис. барелів нафти на концесійній ділянці Алам Ель Шавіш Іст у Єгипті.
Після завершення будівництва нафто- та газопроводів, а також бази з підготовки нафти і газу, плановий сумарний річний видобуток на ділянці має становити близько 1 млн тонн умовного палива.
Згідно повідомленню, на сьогоднішній день на зазначеній території відкрито п'ять родовищ нафти і газу та продовжуються роботи з розвідки, проектування і будівництва інфраструктури з їх розробки та експлуатації.
Відмітимо, згідно з концесійною угодою на проведення нафтової розвідки та експлуатації "Нафтогаз" та єгипетська "Генеральна нафтова корпорація" створили спільне підприємство "Петросеннан".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся