"Лукойл" відкладає ІРО на Гонконгській біржі у зв'язку з кризою на світових ринках, - Федун

Середа 05 жовтня 2011 13:33

"Лукойл" не планує розміщувати акції на Гонконгській біржі в 2011 р. Про це повідомив журналістам у Москві віце-президент компанії Леонід Федун, додавши, що зараз несприятлива ситуація на світових фондових ринках. Як він сказав, за його відчуттями, в 2012 р. не відбудеться стабілізації, тому навряд чи компанія почне розміщення акцій при такій несприятливій ​​ринковій ситуації. У той же час фахівці компанії продовжують роботу в цьому напрямку, але все буде залежати від ситуації на світових ринках, уклав Федун.
Нагадаємо, раніше віце-президент "Лукойлу" Леонід Федун повідомляв, що компанія розраховує отримати лістинг на Гонконзькій біржі протягом 1-1,5 років. За його словами, компанія давно планувала лістинг на цій біржі, однак між російською і гонконгської біржами поки не укладено необхідної угоди. Крім того, за словами Федуна, потрібно провести "ідентифікацію законодавств". Це, на думку віце-президента "Лукойла", займе якийсь час. Компанія розраховує, що протягом 1-1,5 років Федеральна служба з фінансових ринків (ФСФР) РФ проведе необхідні дії і компанія зможе здійснити лістинг на Гонконзькій біржі.
"Лукойл" - одна з найбільших незалежних нафтових компаній в РФ. Статутний капітал НК "Лукойл" складає 21 млн 264 тис. 81 руб. 37,5 коп. і розділений на 850 млн 563 тис. 255 звичайних акцій. На даний момент глава компанії Вагіт Алекперов є найбільшим акціонером "Лукойлу" (20,6%), 9,27% належить Федуну. В даний час акції компанії торгуються на Лондонській фондовій біржі, в Нью-Йорку, а також на російських торгових майданчиках РТС і ММВБ.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся