"Єдиний центр" прийняв рішення йти на вибори тільки по мажоритарних округах

"Єдиний центр" приймає участь у парламентських виборах шляхом висування кандидатів тільки по мажоритарних округах. Про це в ході з'їзду партії заявив лідер "Єдиного центру" Віктор Балога, передає кореспондент РБК-Україна.

"Єдиний центр" приймає участь у виборах до Верховної Ради України шляхом висування своїх кандидатів по мажоритарних округах. Саме такий формат керівні органи партії визначили як найбільш оптимальний виходячи їх загальних об'єктивних реалій, які склали в українській політиці ", - заявив лідер партії Віктор Балога.

За його словами сьогодні, "Єдиний центр" налічує 90 тис. членів і саме вони будуть допомагати кандидатів у виборчій компанії. Як і було вирішено на попередньому з'їзді партії, "Єдиний центр" йде на вибори самостійно і не приєднався до жодної політсили: "Нині очевидно всім, що партія не увійшли ні в які коаліції або альянси. Таким чином, була підтримана концепція неприєднання, яка була оголошена на попередньому з'їзді партії ".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся