"Дельта банк" купив ОВДП у "Нафтогазу" на 2,5 млрд грн

П'ятниця 28 жовтня 2011 12:35

"Дельта банк" купив облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) у НАК "Нафтогаз України" на 2,5 млрд грн. Про це йдеться у віснику державних закупівель.

Зокрема банк викупив 1 млн 250 тис. ОВДП на 1 млрд 283 млн 762,5 тис. грн, та 1 млн 250 тис. ОВДП на 1 млрд 276 млн 575 тис. грн.
30% "Дельта банка" принадлежат американской Cargill Financial Services.

НАК "Нафтогаз України" є вертикально інтегрованою нафтогазовою компанією, що здійснює повний цикл операцій з розвідки та розробки родовищ, експлуатаційного та розвідувального буріння, транспортування та зберігання нафти і газу, постачання природного і скрапленого газу споживачам. Понад 90% нафти і газу в Україні видобувається підприємствами НАК. "Нафтогаз" здійснює переробку газу, нафти та конденсату на п'яти газопереробних заводах, виробляючи на них скраплений газ, моторне пальне та інші типи нафтопродуктів. Компанія також має власну мережу автозаправних станцій.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся