"Батьківщина" сформує з опозицією єдині партійний і мажоритарний списки на вибори в ВР

НовиниПолітика    30.03.2012 - 14:57

Партія "Батьківщина" вирішила сформувати з іншими опозиційними політичними силами єдині партійний і мажоритарний списки кандидатів у депутати Верховної Ради України (ВР) на вибори, призначені на 28 жовтня. Відповідну постанову одноголосно було прийнято на з'їзді партії в Києві 30 березня, передає кореспондент РБК-Україна.

"Партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" заявляє про формування спільно з політичними силами, які входять до об'єднаної опозиції єдиного виборчого списку кандидатів у депутати в загальнодержавному виборчому окрузі і єдиного списку кандидатів за одномандатними округами", - зачитав текст постанови голова виконавчого секретаріату "Батьківщини" Ярослав Федорчук.

З'їзд доручив керівництву партій і територіальних партійних організацій вжити невідкладні заходи з реалізації відповідних завдань. Місцевим партійним організаціям доручено розпочати роботу спільно з іншими опозиційними партіями щодо створення виборчих штабів. За словами першого заступника голови партії Олександра Турчинова, відповідні завдання опозиція має виконати протягом квітня.

Нагадаємо, сьогодні, 30 березня, народний депутат від фракції БЮТБ Андрій Шкіль заявив, що єдиний список опозиції на виборах в ВР очолить колишній прем'єр, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top