Полторак обговорив з конгресменами США надання Україні летальної зброї

НовиниПолітика    19.10.2016 - 06:28
Фото: Степан Полторак зустрівся з представниками Конгресу США
Фото: Степан Полторак зустрівся з представниками Конгресу США

На думку міністра, російська збройна агресія - це виклик не лише Україні, а й Євроcоюзу та НАТО

Міністр оборони України Степан Полторак на зустрічі з представниками Конгресу США Вільямом Флоресом та Ендрю Харрісом обговорив ситуацію на Донбасі, стан відведення військ та надання Україні летальної зброї. Про це повідомила прес-служба Міноборони.

Під час зустрічі Полторак зокрема зазначив, що Російська Федерація продовжує агресію та не дотримується досягнутих домовленостей.

"Російська збройна агресія - це виклик не лише Україні, а й Європейському Союзу та країнам-членам НАТО", - вважає міністр.

У свою чергу конгресмен Вільям Флорес запевнив у подальшій підтримці США України, як на політичній арені, так і в наданні практичної допомоги.

"Американці вражені стійкістю українців та їхнім прагненням до незалежності та європейського майбутнього. Конгрес США підтримує Україну на законодавчому рівні, в тому числі й у питаннях підтримання та продовження санкцій проти РФ", - зазначив конгресмен.

Також сторони обговорили нагальні потреби українського війська, аби допомога, яка надходить та в подальшому надаватиметься партнерами, була саме актуальною.

Нагадаємо, голова Пентагону Ештон Картер раніше заявив, що передання летальної зброї США Україні залежить від виконання Росією мінських угод.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top