У Запоріжжі на честь засновника місцевої ТРК перейменують одну з вулиць

У Запоріжжі на честь засновника місцевої ТРК перейменують одну з вулиць
Фото: пленарне засідання Запорізької міськради ("Местные Вести"/МВ.огд.иа)

Рішення щодо перейменування вулиці Дніпродзержинської прийняла Запорізька міська рада 19 лютого

Вулицю Дніпродзержинську у Дніпровському (в минулому - Ленінському) районі міста Запоріжжя буде названо ім'ям одного із засновників і головного редактора місцевої телерадіокомпанії "Алекс" Олександра Кузнецова. Відповідне рішення щодо перейменування прийняла на другій сесії Запорізька міська рада, повідомили напередодні у прес-службі Нацради України з питань телерадіомовлення.

Як зазначається, Олександр Кузнєцов - талановитий журналіст і політик, творчий шлях якого почався з кореспондента обласної газети "Комсомолець Запоріжжя".

Із часом Кузнецов став головним редактором телерадіокомпанії (ТРК "Алекс". У березні 1998 р. обраний народним депутатом Верховної Ради України, член комітету з питань свободи слова та інформації. Нагороджений відзнакою міської ради "За особистий внесок у розвиток міста Запоріжжя". "Серце відомого журналіста і політичного діяча зупинилося на 45-му році його плідної праці", - йдеться в повідомленні.

З ініціативою про перейменування запорізької вулиці на честь видатного медійника до міськради звернувся генеральний директор ТРК "Алекс" Анатолій Півненко.

Іменем одного із засновників і головного редактора ТРК "Алекс" Олександра Кузнєцова буде названо вулицю Дніпродзержинсь...

Опубліковано Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 26 лютого 2016 р.

Як повідомлялося, в Україні декомунізувано 47% вулиць і населених пунктів від запланованого.

У Запоріжжі на честь засновника місцевої ТРК перейменують одну з вулиць

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся