Ювентус - Барселона: онлайн-трансляція

Ювентус - Барселона: онлайн-трансляція Фото: Ліга Чемпіонів

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію фіналу Ліги Чемпіонів

Ювентус - Барселона. Туринський і каталонський клуб в очному протистоянні між собою змагатимуться за звання кращого клубу Європи. Дивитися матч "Ювентус" - "Барселона" можна на каналі "Україна", а онлайн-трансляція на РБК-Україна розпочнеться о 21:00.

6 червня, 21:30
Берлін, "Олімпійський стадіон"
Ювентус - Барселона, 1:2
Гол: Марата, 54 - Ракитич, 4, Суарес, 68
Ювентус:
Буффон, Ліхтштайнер, Барцальї, Бонуччі, Евра, Маркізіо, Пірло, Погба, Відаль, Мората, Тевес
Барселона: тер Штеген, Алвес, Піке, Маскерано, Альба, Ракітіч, Бускетс, Іньєста, Мессі, Суарес, Неймар

90 хв. Матьє вийшов замість Ракітіча.

89 хв. Красива комбінація пройшла у Юве і Перрера міг бити, але це у нього не вийшло.

Ювентус - Барселона: онлайн-трансляція85 хв. Льоренте виходить замість Морати.

83 хв. Піке отримав м'яч у штрафному Юве після пасу і пробив, але зробив це сильно і неточно.

Ювентус - Барселона: онлайн-трансляція79 хв. Перрейра з'являється замість Відаля.

Ювентус - Барселона: онлайн-трансляція77 хв. Хаві вийшов на поле замість Іньєсти.

71 хв. Неймар забиває після подачі, але робить це рукою!

Ювентус - Барселона: онлайн-трансляція68 хв. СУАРЕС! ГОЛ!!! Буффон витягнув удар Мессі, але добивання Суареса виявилося результативним!

61 хв. Іньєста класно закинув м'яч у штрафну, але Мессі не дістав.

Ювентус - Барселона: онлайн-трансляція55 хв. Мората!!! Добиває іспанець м'яч у ворота після того, як тер Штеген впорався з ударом Тевеса.

49 хв. БУФФОН!!! Контратака Барси завершилася ударом Суареса в ближній кут, але голкіпер зіграв шикарно!

Стартував другий тайм

Перерва

39 хв. Суарес непогано, але неточно, бив з лінії штрафного після проходу.

32 хв. Дуже впевнено виглядає Барса. Поки Юве не виглядає так, щоб забити.

25 хв. Непоганий дальній удар вийшов у Маркізіо, але м'яч просвистів над поперечиною.

21 хв. Барса трохи віддала м'яч Ювентусу і ті атакують. Але результату поки немає.

16 хв. Ракітіч з кутового низом віддав в центр на Альбу, але той пробив вище воріт.

Ювентус - Барселона: онлайн-трансляція11 хв. В центрі поля Відаль збив Мессі.

9 хв. Неймар небезпечно бив з лінії штрафного, але удар пройшов вище воріт!

Ювентус - Барселона: онлайн-трансляція4 хв. ГОЛ!!! Іньєста отримав мяч від Неймара і віддав під удар Ракітічу, який відправив м'яч у ворота!

3 хв. Поки що рівно грають команди. Але Барса посепенно забирає мяч.

Стартує поєдинок

"Ювентус" пробився у фінал вперше за 12 років і постарається виграти турнір втретє, тоді як "Барселона" зробить все, щоб завоювати трофей в п'ятий раз і четвертий за останні десять років. Перемога в Берліні стане для кожного з тренерів ідеальним закінченням дебютного сезону в клубі. Массіміліано Аллегрі виграв свій перший рік з "Юве" чемпіонат Італії, а Луїс Енріке зробив те ж в Іспанії з "Барселоною".

Обидві команди також завоювали кубки своїх країн, тобто перемога в Лізі чемпіонів дозволить їм оформити своєрідний "золотий хет-трик". Для "Барселони" він стане другим в історії, так як вона вже робила подібне в сезоні 2008/09. Крім каталонців три головних для себе турніру за сезон вигравали "Селтік" (1967), "Аякс" (1972), ПСВ (1988), "Манчестер Юнайтед" (1999), "Інтернаціонале" (2010) і "Баварія" (2013).

Для "Юве" це буде восьмий фінал Кубка європейських чемпіонів. У семи попередніх туринці перемагали лише двічі:

2002/03, поразка від "Мілана" по пенальті (2:3) після нічиєї 0:0

"Барселона" у восьмий раз зіграє у фіналі турніру. У семи попередніх випадках вона чотири рази брала верх і тричі зазнавала поразки:

1960/61, поразка 2:3 від "Бенфіки"
1985/86, поразка від "Стяуа" по пенальті (0:2) після нічиєї 0:0
1991/92, перемога 1:0 над "Сампдорією" (дод. вр.)
1993/94, поразка 0:4 від "Мілана"
2005/06, перемога 2:1 над "Арсеналом"
2008/09, перемога 2:0 над "Манчестер Юнайтед"
2010/11, перемога 3:1 над "Манчестер Юнайтед"

"Ювентус" пройшов "Барселони" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів-2002/03. Після нічиєї в Турині з рахунком 1:1 команди зіграли з тим же результатом в основний час на "Камп Ноу". В екстра-таймі все вирішив гол Марсело Салайети на 114-й хвилині.