За час АТО на Донбасі введено в експлуатацію 35 передавачів

Середа 20 січня 2016 10:59
За час АТО на Донбасі введено в експлуатацію 35 передавачів
Фото: відновлення мовлення на Донбасі (прес-служба УДЦР)

Про це повідомили сьогодні у прес-службі Укрдержцентру радіочастот

Український державний центр радіочастот (УДЦР) в рамках забезпечення частотами передавачів для розповсюдження програм українських мовників на території проведення антитерористичної операції (АТО) оперативно опрацьовує можливості та умови користування радіочастотним ресурсом (РЧР) для потреб телерадіомовлення. Про це повідомили сьогодні у прес-службі УДЦР.

Як зазначається, відповідні доручення Міністерства інформаційної політики та Нацради України з питань телебачення і радіомовлення спрямовані на протидію інформаційної агресії російських засобів масової інформації (ЗМІ).

За результатами 2015 року УДЦР визначив можливість використання в зоні АТО 26 радіочастот передавачами аналогового звукового мовлення, 19 телевізійних каналів (ТВК) передавачами аналогового телебачення і одного ТВК для цифрового наземного телевізійного мовлення.

"Зокрема, в Донецькій області прораховано і погоджено із центральним органом спеціальних користувачів 14 радіочастот для аналогового звукового мовлення, 11 ТВК для аналогового телевізійного мовлення і одного ТВК для цифрового наземного телевізійного мовлення. У Луганській області - 12 радіочастот для аналогового звукового мовлення і 8 ТВК для аналогового телевізійного мовлення", - йдеться в повідомленні.

В цілому, як зауважили у прес-службі, завдяки вжитим УДЦР заходам з початку АТО на сході в експлуатацію введено 35 передавачів, з них 19 телевізійних і 16 радіомовних.

Як повідомлялося, МІП планує у 2016 році встановити в зоні АТО три телевежі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся