ru ua

Vodafone представив перші тарифи в Україні

Vodafone представив перші тарифи в Україні Фото (Alamy): Vodafone ("Водафон")

До пакету послуг входить 3G Інтернет, безлімітний голосовий зв'язок у мережах Vodafone і "МТС Україна", а також дзвінки, SMS та MMS на всі мережі України та у 62 країни світу

Українці відсьогодні зможуть стати абонентами Vodafone. Про це повідомили у прес-службі компанії.

Для цього достатньо придбати стартовий пакет "Водафон", вибравши відповідний для себе обсяг послуг: Red S, Red M або Red L.

До пакету послуг у будь-якому з тарифів лінійки входить 3G Інтернет, безлімітний голосовий зв'язок у мережах Vodafone і "МТС Україна", а також дзвінки, SMS та MMS на всі мережі України та у 62 країни світу.

"У перших українських тарифах Vodafone ми спираємося на три принципи. Перше - це прості тарифи, якими просто користуватися. Все, що потрібно абоненту, - це тільки вставити SIM-карту у свій телефон. Другий принцип - "все включено", в будь-якому з пакетів є всі необхідні клієнтові послуги. І третій, абсолютно новий для України принцип, який не поділяє світ зв'язку на країни, а дозволяє користуватися зв'язком в Україні і ще 15 країнах Європи за домашніми тарифами, а також при дзвінках до 62 країн світу", - зазначив директор з маркетингу "Vodafone Україна" Олег Решетін.

Підключення до будь-якого з обраних тарифів є безкоштовним, щомісячна вартість послуг, залежно від обраного пакета, складе 30, 50 або 90 грн. Чим вище щомісячна плата в пакеті, тим більший обсяг послуг у тарифі отримує абонент. Для активації тарифного пакету достатньо здійснити перший дзвінок. Обраний обсяг послуг у будь-який момент можна збільшити, просто доплативши різницю між пакетами послуг.

В українські тарифи Vodafone включено достатні обсяги 3G Інтернету - від 500 Мб до 5Гб, користувачам тарифів Red M і Red L надається безлімітний доступ до популярних соціальних мереж і мессенджерів - Facebook, Instagram, Twitter, Viber і WhatsApp.

Українські абоненти Vodafone можуть користуватися доступними послугами зв'язку у Європі завдяки послузі "Роумінг, як вдома". Послуга надає доступ до безлімітних дзвінків між українськими абонентами Vodafone і "МТС Україна". У вартість послуги також входять необмежені вхідні дзвінки до 15 найпопулярніших роумінгових країн Європи - це Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Іспанія, Португалія, Угорщина, Ірландія, Велика Британія, Греція, Нідерланди, Мальта, Албанія, Румунія і Туреччина.

Вартість послуги залежить від обсягу послуг і становить 90 грн у тарифі Red S, 150 грн у тарифі Red M або 270 грн у тарифі Red L. При замовленні послуги абоненти можуть користуватися тими ж обсягами послуг у Європі так само, як і вдома. Замовити послугу можна самостійно, за допомогою USSD-команди 600# і кнопка виклику. Ті ж послуги, що і в домашній мережі, будуть доступні протягом 30 днів після замовлення послуги у 15 країнах Європи, де присутній Vodafone.

Vodafone представив перші тарифи в Україні

Придбати стартові пакети Vodafone можна в точках продажів "МТС Україна" по всій Україні.

S, M чи L, який твій розмір? Презентуємо довгоочікувані тарифи Vodafone!

Posted by Vodafone Ukraine on 16 листопад 2015 р.

Vodafone - одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований Інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює у 26 країнах, має партнерські угоди з операторами у 57 країнах і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в Інтернет на 17 ринках. Станом на 30 вересня 2015 р. Vodafone надає послуги 454 млн абонентів мобільного зв'язку і 12,5 млн користувачів фіксованого Інтернету.

Нагадаємо, "МТС Україна" працюватиме під брендом Vodafone.

Як повідомлялося, британський мобільний оператор Vodafone в рамках ребрендингу в Україні відкрив сторінку у Facebook.