ru ua

Vodafone вийшов в український Facebook

Vodafone вийшов в український Facebook Фото: Vodafone.UA

Британський оператор мобільного зв'язку слідом за офіційним сайтом Vodafone.UA відкрив сторінку в найбільшій соцмережі

Британський мобільний оператор Vodafone ("Водафон"/"МТС Україна") в рамках анонсованого ребрендингу в Україні відкрив сторінку у Facebook.

"Vodafone приходить в Україну! Вітаємо вас на офіційній сторінці Vodafone у Facebook. Тут ми будемо знайомити вас з компанією, її тарифами та послугами. А що б ви хотіли знати про Vodafone в Україні та світі? Пишіть у коментарях - і ми про все розповімо", - йдеться в першому повідомленні корпоративного SMM-блогу.

Vodafone приходить в Україну! Вітаємо вас на офіційній сторінці Vodafone у Facebook.Тут ми будемо знайомити вас з комп...

Posted by Vodafone Ukraine on 11 листопада 2015 р.

Відео: YouTube /Vodafone в Україні

Британський Vodafone Group Plc - один зі світових лідерів сектора телекомунікацій та найбільших мобільних операторів у світі, третій за величиною у Європі: 449 млн абонентів, що обслуговуються дочірніми компаніями та партнерськими мережами більш ніж у 90 країнах, 26 країн присутності і 100 тис працівників. Також світової інвестор у телеком-бізнесі: 23 млрд євро інвестицій у мобільні та фіксовані мережі за два роки.

Vodafone вийшов в український Facebook

За підсумками першого півріччя 2015-2016 фінансового року (завершився 30 вересня) "Водафон" отримав збиток 1,584 млрд фунтів стерлінгів (близько 2,388 млрд дол.) проти прибутку за аналогічний період минулого року, випливає зі звітності компанії. Збиток на акцію склав 6,8 пенса (0,10 дол.) проти прибутку у 20,37 пенса за квітень-вересень минулого року. Виручка скоротилася на 2,34%, до 20,266 млрд фунтів стерлінгів (30,555 млрд дол.). При цьому органічне зростання виручки склало 2,8%. Разом із цим поліпшено прогноз по EBITDA за підсумками поточного року до 11,7-12 млрд фунтів стерлінгів.