ua en ru

Відеохостинг YouTube може розпочати трансляцію фільмів і серіалів

Відеохостинг YouTube може розпочати трансляцію фільмів і серіалів Фото: найбільший відеохостинг YouTube

Онлайн-сервісу буде складніше переконати людей платити за доступ до відео

Найбільший відеохостинг YouTube проводить переговори про отримання стримінгових прав на серіали і кіно для створення сервісу, який буде конкурувати з Netflix, Amazon і Hulu на ринку платого онлайн-відео. Про це повідомляє The Wall Street Journal.

Як зазначає джерело видання, представники YouTube зустрічаються з голлівудськими керівниками для обговорення ліцензії на новий контент.

Повідомляється, що ресурс готовий купувати в авторів популярний контент і транслювати його для абонентів платного сервісу YouTube Red.

Раніше YouTube був безкоштовним і існував за рахунок показів реклами від 2007 року, відтак сервісу буде складніше переконати людей платити за доступ до відео.

Один зі способів залучення передплатників - створення оригінального контенту, як Netflix, Amazon і Hulu. YouTube оголосив про такі наміри в жовтні і планує випустити як мінімум десять власних фільмів і серіалів із зірками YouTube.

Однак продукція буде доступна тільки для абонентів YouTube Red із 2016 року.

Друга стратегія полягає в ліцензуванні фільмів і телепередач, зроблених іншими. Netflix, Amazon і Hulu ліцензують багато старих фільмів і серіалів, які вже показувалися, зате YouTube робить наголос на новий матеріал, додає WSJ.

Відеохостинг YouTube може розпочати трансляцію фільмів і серіалів

Фото: YouTube зніме мінімум 10 платних фільмів (Getty Images)


Нагадаємо, раніше було запущено новий сервіс YouTube Music, заснований на пошуковому двигуні материнської Google.