ru ua

Відеохостинг YouTube презентував музичний додаток

Відеохостинг YouTube презентував музичний додаток Фото (LiveTradingNews): музика у YouTube

Ліцензія YouTube Music поширюється на близько 30 млн композицій

Найбільший відеохостинг YouTube запустив новий сервіс YouTube Music, заснований на пошуковому двигуні материнської Google. Про це повідомляє корпоративний блог компанії.

Додатком YouTube Music можна буде користуватися як безкоштовно, так і в рамках нової платної передплати на YouTube Red, що відключає рекламу.

Відео: Introducing YouTube Music

"За останні десять років музика на YouTube була чарівною... Сьогодні будь-який автор може завантажити відео на YouTube і отримати більше 1 млрд переглядів по всьому світу. Ця глобальна експозиція дозволила YouTube і Google виплатить понад 3 млрд дол. звукозаписній індустрії на сьогодні", - йдеться в офіційному повідомленні.

YouTube Music, як обіцяють розробники, дозволить знаходити музику значно легше, ніж коли-небудь.

Відеохостинг YouTube презентував музичний додаток

Як повідомляє профільне видання The Verge, ліцензія YouTube Music поширюється на близько 30 млн композицій. При цьому до бази включено не тільки музичні альбоми та сингли, але й відеокліпи, а також концертні записи, караоке, ремікси, обкладинки і навіть тексти пісень.

Попри те, що пошуковий запит на YouTube видає велику кількість результатів, новий додаток не дублюватиме функціонал Google Play Music. Зокрема, він не дозволяє створювати списки відтворення. Натомість YouTube Music генерує щоденний плейлист My Mix залежно від уподобань користувача.

Нагадаємо, раніше в листопаді Facebook запустив функцію Music Stories для користувачів iPhone, що дозволяє слухати фрагменти пісень прямо в соцмережі і являє собою новий формат публікації постів. Наразі у Music Stories можна ділитися для прослуховування тільки треками зі стрімінгових сервісів Apple Music і Spotify. При цьому для ознайомлення з уривками аудіозаписів необов'язково мати передплату або акаунт у зазначених сервісах. "Фейсбук" обіцяє розширити список партнерів для Music Stories.

YouTube - один з найбільш відвідуваних інтернет-порталів у світі, що дозволяє користувачам публікувати свої відеозаписи, а також вести відеотрансляції у режимі реального часу. Онлайн-сервіс було засновано 14 лютого 2005 р. В даний час популярний відеохостинг належить американській корпорації Google.