"Укрпошта" оголосила відкритий конкурс на посади 10 керівників регіональних дирекцій

НовиниТелеком & IT    24.10.2016 - 16:16
Фото: "Укрпошта" шукає 10 керівників регіональних дирекцій
Фото: "Укрпошта" шукає 10 керівників регіональних дирекцій
Глава "Укрпошти" розповів про зарплати топ-менеджерів підприємства "Укрпошта" планує запустити нову систему мотивації персоналу з 2017 року

Кандидати на відкриті вакансії повинні мати вищу економічну або технічну освіту та досвід керівної роботи не менше 5 років

Державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" оголосила про початок конкурсу на керівників 10 регіональних дирекцій. Про це йдеться в прес-релізі підприємства.

зокрема, вакантні посади відкриті в наступних дирекціях: Львівській, Запорізькій, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській та Черкаській областях.

Кандидати на відкриті вакансії повинні мати вищу економічну або технічну освіту (наявність MBA буде перевагою), досвід керівної роботи не менше 5 років у банківській сфері, рітейлі та комерційних організацією з чисельністю персоналу не менше 100 осіб.

Зацікавлені особи повинні надіслати "Укрпошті" свої резюме та презентацію про своє бачення перспектив розвитку підприємства.

В "Укрпошті" також додали, що конкурси на заміщення вакантних посад керівників в інших регіонах будуть оголошені на початку наступного року.

Коротка інформаційна довідка про регіональні дирекції "Укрпошти":

.

Нагадаємо, "Укрпошта" планує запустити нову систему мотивації персоналу з 2017 року.

Читайте в розділі

App Store оприлюднив рейтинг найбільш популярних додатків в 2016

Опублікований рейтинг новинних ресурсів суспільно-політичної тематики за листопад

Нацтелерадіо виставить на конкурс 16 радіочастот в 11 областях

On Top