ua ru

"Укрпошта" оголосила відкритий конкурс на посади 10 керівників регіональних дирекцій

"Укрпошта" оголосила відкритий конкурс на посади 10 керівників регіональних дирекцій Фото: "Укрпошта" шукає 10 керівників регіональних дирекцій

Кандидати на відкриті вакансії повинні мати вищу економічну або технічну освіту та досвід керівної роботи не менше 5 років

Державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта" оголосила про початок конкурсу на керівників 10 регіональних дирекцій. Про це йдеться в прес-релізі підприємства.

зокрема, вакантні посади відкриті в наступних дирекціях: Львівській, Запорізькій, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській та Черкаській областях.

Кандидати на відкриті вакансії повинні мати вищу економічну або технічну освіту (наявність MBA буде перевагою), досвід керівної роботи не менше 5 років у банківській сфері, рітейлі та комерційних організацією з чисельністю персоналу не менше 100 осіб.

Зацікавлені особи повинні надіслати "Укрпошті" свої резюме та презентацію про своє бачення перспектив розвитку підприємства.

В "Укрпошті" також додали, що конкурси на заміщення вакантних посад керівників в інших регіонах будуть оголошені на початку наступного року.

Коротка інформаційна довідка про регіональні дирекції "Укрпошти":

.

Нагадаємо, "Укрпошта" планує запустити нову систему мотивації персоналу з 2017 року.