ru ua

Представлено Telegram-бота для відстеження посилок "Укрпошти" та "Нової пошти"

Представлено Telegram-бота для відстеження посилок "Укрпошти" та "Нової пошти" Фото: розробка ботів для месенджера "Телеграм" BotPrize (Telegram.org/blog)

Розроблений українською спільнотою QBot додаток моніторить сервіси доставки "Укрпошти", "Нової пошти" і "Делівері" ("Міст-Експрес")

Українські розробники зі спільноти QBot запустили Telegram-бота, який вміє відслідковувати посилки, відправлені операторами поштових послуг "Укрпоштою", "Новою поштою", "Делівері" або "Міст-Експрес". Про це повідомляє мережеве видання AIN.ua.

Як зазначається, щоб почати користуватися ботом, потрібно ввести в пошук Telegram його назву - @QTrackerbot - і натиснути Start.


Потім вибрати потрібного поштового оператора і ввести номер посилки. Для більш точної інформації може знадобитися номер телефону, проте пошук можливий і без нього.

Розробники стверджують, що це перший бот, який дозволяє відстежувати посилки відразу чотирьох поштових операторів, включаючи "Укрпошту" і "Нову пошту". Сервіс дуже простий, не вимагає установки і додаткових налаштувань - цим рішення розробників і виділяється на тлі мобільних додатків поштових компаній, створених для трекінгу посилок.

Не так давно розробники QBot запустили бота-синоптика @QWeatherbot, і незабаром обіцяють порадувати користувачів Telegram новими можливостями. У перспективі планується поліпшити бот трекінгу - шукати посилки можна буде за номером без необхідності вибору оператора. Крім цього, обіцяють можливість відстеження міжнародних посилок.

Представлено Telegram-бота для відстеження посилок "Укрпошти" та "Нової пошти"

Нагадаємо, у квітні засновник Telegram Павло Дуров оголосив про розіграш одного мільйона доларів серед творців ботів у вигляді грантів від 25 тисяч доларів кожен.