УДЦР спростував звинувачення польського учасника тендеру на перенесення номерів

П'ятниця 26 лютого 2016 13:29
УДЦР спростував звинувачення польського учасника тендеру на перенесення номерів
Фото: послуга MNP в Україні (IGate)

Про це заявив голова комітету з конкурсних торгів ДП "Український держцентр радіочастот" Вадим Гулько

Звинувачення польської компанії T4B в тому, що умови українського тендера щодо впровадження послуги перенесення номерів (сервіс MNP) скопійовано з російського і написано під конкретного учасника, є абсурдними. Про це заявив голова комітету з конкурсних торгів ДП "Український державний центр радіочастот" Вадим Гулько, повідомили сьогодні у прес-службі УДЦР.

За словами Гулька, представника T4B, як і комітет з конкурсних торгів УДЦР, обурили маніпуляції компанії "Ес Ай Центр" з об'єднанням вартості програмного забезпечення послуги MNP і її технічного обслуговування протягом трьох років, чим SI Center намагалася отримати значну перевагу (за умовами конкурсу це 25 балів із 100).

Що стосується висловлювань про те, що умови українського тендеру щодо впровадженню послуги MNP скопійовано з російського і написано під конкретну компанію, то представник УДЦР назвав їх абсурдними.

"Техніко-економічне обґрунтування для конкурсу щодо впровадження в Україні послуги перенесення номерів мобільних телефонів при зміні оператора УДЦР не розробляв. Цю роботу виконував спеціалізований інститут "Діпрозв'язок", який залучав до цієї роботи всіх мобільних операторів, а також асоціації мобільних операторів. І незалежні один від одного оператори навряд чи могли розробити техдокументацію під одного виконавця. А тому звинувачення польської компанії абсолютно абсурдні", - наголосив Гулько.

Також він зазначив, що основний тягар, у т.ч. і фінансовий, лягає на плечі операторів мобільного зв'язку, які не висловлювали жодних зауважень з приводу цієї системи і раніше погодили тендерне ТЕО.

Водночас Гулько розраховує, що, незважаючи на психологічний тиск, який створюється учасниками конкурсних торгів, "остаточну крапку в цій тривалій історії поставить Антимонопольний комітет України, який підтвердить справедливість і законність рішення комітету з конкурсних торгів УДЦР".

Представника польської компанії, як і Комітет з конкурсних торгів УДЦР, обурили маніпуляції компанії «Ес Ай Центр» з об’єднанням вартості програмного забезпечення послуги MNP: #УДЦР #торги #MNP

Опубліковано УДЦР 26 лютого 2016 р.

Як повідомлялося, напередодні польська компанія T4B оскаржила результати тендеру на проектування і побудову системи для впровадження послуги перенесення номерів (сервіс MNP) до АМКУ.

Нагадаємо, T4B стала вже третім учасником конкурсу, який спробував оскаржити результати тендеру щодо MNP в АМКУ. Раніше відповідні скарги подали належна Дмитру Зараховичу компанія "Ес Ай Центр" (SI Center) у партнерстві зі словенським Teletech, а також ТОВ "Технічний Центр Інтернет" (ТЦІ, LLC).

Раніше Господарський суд Києва відмовив в оскарженні тендеру на перенесення номерів в Україні.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся