ru ua

Телеком-оператор "Воля" з 1 лютого підвищує тарифи на 7%

Телеком-оператор "Воля" з 1 лютого підвищує тарифи на 7% Фото: група компаній "Воля"

Як заявили РБК-Україна у прес-службі компанії, зміна абонплати не торкнеться соціальних пакетів послуг

Телекомунікаційна компанія "Воля" з 1 лютого підвищує тарифи на телекомунікаційні послуги в середньому на 7%. Про це РБК-Україна повідомили сьогодні в прес-службі компанії.

Як зазначається, абонентська плата у ТВ-пакеті "Стартовий" зросте на 7,8% - 97 грн/місяць, у пакеті "Оптимальний" - на 3,7%, до 140 гривень на місяць.

Повний перелік тарифів та їх зміни доступні на офіційному сайті ГК "Воля".

Як повідомив РБК-Україна начальник відділу зв'язків з громадськістю
компанії "Воля" Владислав Войтович, підвищення тарифів пов'язане з потребами провайдера компенсувати збільшені витрати за фактом показників інфляції 2015 року.

"Ці дії вимушені: купівля контенту від провідних світових постачальників, підтримка мереж - оновлення обладнання мереж інвестиції в поліпшення абонентських пристроїв, впровадження нових технологій (ОТТ, EuroDOCSIS) - все це вимагає постійних витрат. При цьому слід підкреслити, що не менше 55% - це валютна складова, яка безпосередньо пов'язана з курсом гривні до долара або євро, що також практично подвоївся. Відповідно, значно зросли і витрати", - зазначили в компанії.

При цьому зміна абонплати торкнеться лише частина тарифних планів і не торкнеться соціальних пакетів.

Нагадаємо, група компаній "Воля" перебуває в управлінні приватної міжнародної інвестиційної компанії SigmaBleyzer та фонду Providence Equity Partners. Крім столиці, де ТОВ "Воля-Кабель" є найбільшим провайдером послуг кабельного телебачення і займає істотну частку на ринку послуг інтернет-доступу, група також присутня більш ніж в 30 містах країни, де надає послуги під брендом "Воля".

Як повідомлялося, у грудні телеком-оператор "Воля" розпочав роботу в Житомирі. Як зазначалося, "послужний список" українській IT-компанії поповнився 34-м містом-"абонентом" з пакетом послуг на 140 цифрових телеканалів та високошвидкісним Інтернетом.