ru ua

Телеком-оператор "Воля" розпочав роботу в Житомирі

Телеком-оператор "Воля" розпочав роботу в Житомирі Фото: компанія "Воля" дісталася Житомира

"Послужний список" IT-компанії поповнився 34-м містом-"абонентом" з пакетом послуг на 140 цифрових телеканалів і високошвидкісний Інтернет

Один із провідних операторів ринку телекомунікацій компанія "Воля" розпочинає надавати інноваційні послуги цифрового інтерактивного телебачення, а також широкосмугового доступу до мережі Інтернет у місті Житомирі. Про це сьогодні, 14 грудня, повідомили у прес-службі IT-компанії.

Як зазначається, відтепер для жителів обласного центру, що став 34-м містом в абонентському списку "Волі", відкриють близько 140 цифрових телеканалів, включаючи найбільш популярні світові бренди на чолі з Discovery, National Geographic, Fox HD і Set.

Серед ексклюзивних пропозицій компанії - п'ять власних телеканалів групи "Воля CINE+", канал індійського кіно Bollywood HD, FilmuDrama з найкращими знятими в Україні серіалами, а також представник сімейства Discovery для справжніх чоловіків - DTX.

На додаток до цього цілодобовий онлайн-кінотеатр "Воля Cinema" забезпечить абонентам доступ до тисяч фільмів у форматі високої чіткості (HD) від провідних вітчизняних та іноземних кіностудій: Disney, NBCUniversal, ABC Studios та ін. Втім, йдеться про перегляд на екрані не тільки для телевізора, але також і планшета або смартфона.

Водночас фірмову послугу інтернет-доступу "Воля" представить для житомирян у трьох пакетах зі швидкостями від 20 до 100 Мбіт/с. Напередодні оператор запустив веб-сайт для докладного ознайомлення з новими цифровими можливостями для жителів столиці Житомирщини.

Житомирцам, в тому числі, запропонують сучасні онлайнові інструменти для управління цифровими послугами - портал абонента "Мій кабінет" для поповнення рахунку, замовлення нового пакета, проведення діагностики послуги та ін. Також передбачено можливість користуватися порталом зі смартфона через мобільний додаток My Volia.

Популярним серед абонентів виявилася і спільнота користувачів "Воля Клуб", де на допомогу викликаються не тільки штатні консультанти, але й найбільш досвідчені абоненти онлайн-сервісу.

У 2015 році користування порталом абонента «Мій кабінет» стало ще зручнішим. Переконайтесь самі: my.volia.com

Опубліковано ВОЛЯ 14 грудня 2015 р.

Нагадаємо, раніше восени "Воля" продовжила спостерігати фінансовий відтік у своїй діяльності по всій країні. Найнижчий негативний темп було зафіксовано в Києві, де, зі слів IT-фахівців, живуть найбільш вимогливі і "просунуті" користувачі. "Ми спостерігаємо перерозподіл абонентської бази на користь більш швидкісних тарифів і двох послуг: телебачення і швидкісного інтернет-доступу", - зазначала РБК-Україна директор з маркетингу компанії "Воля" Вікторія Цомая.

Наприкінці березня 2014 року повідомлялося, що компанія відключає три центральних російських телеканали - "НТВ Мир", "РТР-Планета" і "Перший канал. Всесвітня мережа" - у своїй кабельній мережі. Натомість у її цифрових пакетах "Стартовий" і "Оптимальний" з'явився анонс щодо телеканалів "Дощ", "Еспресо TV" і "Трофей".

Ще раніше, у грудні 2013 року, в розпал протестів в центрі Києва "Воля" попросила абонентів зняти паролі на Wi-Fi, щоб дати можливість учасникам Євромайдану вільно користуватися Інтернетом.